Hotel La Corte
Czterogwiazdkowy hotel w Olbii z bezpłatnym parkingiem i pokojami rodzinnymi
Pobyt w Olbia
Hotel La Corte to czterogwiazdkowy obiekt w Olbii, na Sardynii. Z oferty wynika, że jest przygotowany na różne typy gości: są pokoje rodzinne, udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami, a zwierzęta są akceptowane – w pokojach znajdują się nawet miski dla zwierząt. Ceny zaczynają się od €147 za pokój dwuosobowy. Na miejscu działa bar, a parking jest bezpłatny. Goście oceniają obiekt na 7,5/10 na podstawie 675 recenzji; najlepiej oceniane są obsługa, komfort i czystość.
Dla kogo jest ten pobyt
Praktyczny czterogwiazdkowy hotel w Olbii z barem, bezpłatnym parkingiem i pokojami od 25 do 50 m², wyceniany od €147 za noc.
Najlepszy dla
- rodziny potrzebujące większych pokoi
- goście podróżujące ze zwierzęciem
- osoby z samochodem
- podróżni ceniący dobrą obsługę
Mniej odpowiedni dla
- osoby szukające obiektu z rozbudowaną strefą rekreacji
Pokoje od 25 do 50 m²
Najmniejszy pokój standardowy ma 25 m² i łóżko queen albo dwa łóżka pojedyncze, w zależności od dostępności. Pokoje superior mają 30 m², a rodzinny 50 m² z łóżkiem queen i dwoma pojedynczymi. W każdym jest klimatyzacja, minibar i łazienka z bidetem.
Wyposażenie pokoi
W pokojach znajdują się telewizor, sejf, suszarka do włosów oraz szafa lub garderoba. Przy łóżku jest gniazdko, a na ubrania stojak. Łazienki są prywatne, z wanną lub prysznicem, ręcznikami i zestawem kosmetyków.
Bar i miejsce na zewnątrz
Na terenie obiektu działa bar; wino i szampan są dostępne za dodatkową opłatą. Przed hotelem stoją meble ogrodowe, więc można usiąść na zewnątrz. Codzienne sprzątanie, przechowalnia bagażu i prywatne zameldowanie ułatwiają pobyt.
Zwierzęta i samochód
Hotel akceptuje zwierzęta i zapewnia im miski, co rzadko bywa standardem. Parking na miejscu jest bezpłatny, więc Olbia i okolice są łatwo dostępne samochodem. Obiekt ma też udogodnienia dla gości z niepełnosprawnościami.
Pokoje i apartamenty
Standard Double or Twin Room
25.0 m² · Select your bed (if available) 1 queen bed 2 twin beds
- Air conditioning
- Attached bathroom
- Minibar
- Free Wifi
Superior Double Room
30.0 m² · 1 queen bed
- Air conditioning
- Attached bathroom
- Minibar
- Free Wifi
Superior Triple Room
30.0 m² · 1 twin bed and 1 queen bed
- Air conditioning
- Attached bathroom
- Minibar
- Free Wifi
Superior Quadruple Room
30.0 m² · 2 twin beds and 1 queen bed
- Air conditioning
- Attached bathroom
- Minibar
- Free Wifi
Superior Family Room
50.0 m² · 2 twin beds and 1 queen bed
- Air conditioning
- Attached bathroom
- Minibar
- Free Wifi
Wyróżniki
Udogodnienia w Hotel La Corte
Najpopularniejsze udogodnienia
- Non-smoking rooms
- Free Wifi
- Facilities for disabled guests
- Free parking
- Family rooms
- Bar
- Good Breakfast
Przydatne podczas pobytu
- Łazienka prywatna
- Parking
- Air conditioning
- Pet friendly
- Free Wifi
- Family rooms
- Non-smoking rooms
- Free parking
Łazienka
- Toilet paper
- Towels
- Bidet
- Bath or shower
- Łazienka prywatna
- Toilet
- Free toiletries
- Hairdryer
Sypialnia
- Linens
- Wardrobe or closet
Na zewnątrz
- Outdoor furniture
Udogodnienia w pokoju
- Socket near the bed
- Clothes rack
Przyjazd do Olbia
Hotel La Corte znajduje się 5.1 km od Olbia Costa Smeralda Airport (OLB). Najbliższa stacja międzymiastowa to Olbia, około 2.1 km dalej. Włoskie miasta pobierają podatek turystyczny (tassa di soggiorno) od osoby za noc, pobierany przez obiekt, a nie wliczony w całkowitą cenę rezerwacji; stawka zależy od miasta i kategorii obiektu, a wiele obiektów nadal pobiera go gotówką.
Na mapie
Atrakcje w pobliżu: 5, najbliżej jest Parco Fausto Noce, w odległości 1.5 km; Olbia (stacja) znajduje się w odległości 1.9 km.
Atrakcje w okolicy
- Parco Fausto Nocepark1.5 km
- Basilica di San Simpliciomiejsce kultu1.8 km
- San Paolo Apostolomiejsce kultu2.0 km
- Museo di Olbiamuzeum2.2 km
- Nuraghe Riu Mulinu Cabu Abbaszabytek2.4 km
Komunikacja
- Olbiastacja1.9 km
- Olbia Terranovastacja2.3 km
Odległości w linii prostej od obiektu · dane © autorzy OpenStreetMap
Obiekt oceniono 675 razy, z wynikiem 7,5/10. Najczęściej chwalone są obsługa, komfort pobytu i czystość. Dane nie zawierają szczegółowych wątków recenzji, więc trudno powiedzieć więcej o powtarzających się opiniach; sama liczba ocen sugeruje jednak, że hotel ma ugruntowaną pozycję w Olbii.
- Personel8.9
- Udogodnienia7.5
- Czystość8
- Komfort8.1
- Stosunek jakość/cena7.5
- Lokalizacja7.6
- Bezpłatne Wi-Fi6.2
Opinie z oceną 9–10: 4 · średnia 9
Pisali o: room, breakfast, staff
Opinie z oceną 7–9: 13 · średnia 7.7
Pisali o: room, breakfast, facilities
Opinie z oceną 5–7: 3 · średnia 6
Pisali o: staff, room, breakfast
Brak opinii w wybranym zakresie ocen.
Opinie gości podsumowane na podstawie partnerskich serwisów rezerwacyjnych.
Warto wiedzieć
Zasady i regulamin obiektu
- Godzina zameldowania
Od 15:00 do 23:00
Należy poinformować obiekt o planowanej godzinie przyjazdu z wyprzedzeniem.
- Godzina wymeldowania
Do 10:00
- Zasady anulowania/przedpłaty
Zasady dotyczące anulowania rezerwacji i przedpłaty różnią się w zależności od rodzaju zakwaterowania. Sprawdź warunki dla każdej opcji, dokonując wyboru.
- Zwierzęta
Zwierzęta są akceptowane. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.
- Akceptowane metody płatności
Karta bankomatowa
Gotówka
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje nocleg w Hotel La Corte w Olbii?
Ceny zaczynają się od €147 za pokój Standard Double or Twin. Pokoje superior są od €156, a największy pokój rodzinny od €190 za noc.
Czy Hotel La Corte ma parking?
Tak, parking na miejscu jest bezpłatny dla gości. To jeden z głównych atutów obiektu wymienianych w jego ofercie.
Czy można przyjechać do Hotel La Corte z psem?
Tak, hotel akceptuje zwierzęta i jest oznaczony jako przyjazny zwierzętom. W pokojach są miski dla zwierząt.
Jakie pokoje oferuje Hotel La Corte?
Do wyboru jest pokój dwuosobowy standard (25 m²) oraz pokoje superior: dwuosobowy, trzyosobowy, czteroosobowy i rodzinny o powierzchni 50 m². Wszystkie mają klimatyzację, minibar i prywatną łazienkę.
Czy w Hotel La Corte jest Wi-Fi?
Tak, bezpłatne Wi-Fi działa w całym obiekcie i jest dostępne we wszystkich typach pokoi.
Czy Hotel La Corte serwuje śniadanie?
W ofercie obiektu jest dobre śniadanie. Na miejscu działa też bar, a wino i szampan są dostępne za dodatkową opłatą.
Czy hotel jest przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami?
Tak, wśród udogodnień Hotel La Corte wymienia udogodnienia dla gości z niepełnosprawnościami. Obiekt ma też pokoje dla niepalących i rodzinne.
Jak goście oceniają Hotel La Corte?
Średnia ocena wynosi 7,5/10 na podstawie 675 recenzji. Najlepiej oceniane są obsługa, komfort i czystość.
Jakie łóżka są w pokojach Hotel La Corte?
Pokój standardowy ma łóżko queen lub dwa pojedyncze. Pokoje superior mają łóżko queen, a wersje trzy- i czteroosobowe oraz rodzinny dodatkowo jedno lub dwa łóżka pojedyncze.
Czy w pokojach jest klimatyzacja i łazienka?
Tak, każdy pokój ma klimatyzację i prywatną łazienkę z wanną lub prysznicem, bidetem, suszarką, ręcznikami i bezpłatnymi kosmetykami.























